Szukasz wydajnej i szybkiej drukarki do biura? Chcesz mieć pewność, że drukarka będzie działała w pełni efektywnie dla Twojej firmy? Sprawdź, jaką ofertę przygotowała dla Ciebie japońska firma Kyocera. Poznaj funkcjonalności drukarki Kyocera P3060dn.

Drukarki czarno-białe Kyocery

Drukarka Kyocera P3060dn to produkt najwyższej jakości, posiadający wszystko czego każdy z nas potrzebuje dla osiągnięcia pełnego komfortu drukowania. Strony A4 oraz A5 drukowane są z szybkością 60 na minutę. Pierwsza strona pojawia się już po 4,9 sekundy od chwili gdy sprzęt był uśpiony. W modelu tym mamy również do dyspozycji obszerne miejsce na papier, które może pomieścić nawet 2600 arkuszy. Efekt taki uzyskano dzięki zastosowaniu dodatkowych podajników papieru.

Drukarka P3060dn

Jest to sprzęt wyróżniający się niezawodnością i nienaganną pracą nawet przy dużym zapotrzebowaniu na drukowanie. Wysoka wydajność idzie tu w parze z niskimi kosztami eksploatacyjnymi oraz minimalnym wpływem na środowisko. Dzięki czemu drukarkę Kyocera P3060dn można uznać za sprzęt nowoczesny i spełniający wysokie wymagania współczesnego konsumenta. Urządzenie przeznaczone jest do druku monochromatycznego. Wysoka jakość wydruku 1.200 dpi sprawia, że drukarka z powodzeniem może być stosowana profesjonalnych biurach.

Drukarka wyposażona w nowoczesne funkcjonlaności

Urządzenie daje możliwość wydruków mobilnych, poprzez: AirPrint, KYOCERA Mobile Print czy Mopria. Jednocześnie istnieje możliwość łączenia się z Wi-Fi. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość drukowania dwustronnego oraz opcja N-up, dzięki czemu ograniczeniu ulega zużycie papieru. Jest to model wysoce elastyczny, na co wpływa między innymi wyposażenie w aż 6 podajników papieru. Zastosowana w nim funkcja Print&Follow TM daje możliwość znaczącego zaoszczędzenia czasu oraz pieniędzy dzięki zoptymalizowaniu przepływu dokumentów.

Z pewnością Drukarka Kyocera P3060dn cechuje się wyjątkowo niskimi kosztami druku w swojej klasie, pobiera niewielkie ilości energii, a jej podzespoły cechują się wysoka trwałością. Dlatego też jeżeli szukasz urządzenia biurowego, które będzie Ci służyło przez długie lata sięgnij po model P3060dn.

 

Reklamy